Aktif KullanıcılarAktif Kullanıcılar  Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  Forumu AraArama  YardımYardım  
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Basili yayinlar
 Kanser | Hasta psikolojisi | Basili yayinlar
Mesaj icon Konu: Kanser ile ilgili kitaplar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
esrefg
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 19

Hak Puan : 93
Kidem : 14
OrtalamaHak : % 68
Irtibar :12

Alıntı esrefg Cevaplabullet Konu: Kanser ile ilgili kitaplar
    Gönderim Zamanı: 22-Aralik-2006 Saat 22:04
- Kanser olan mememdi, ben degil !                     Elif ERGU (Epsilon yayinlari)
- Kansere gülümsemek                                   Sibel Kalayci (Babil yayinlari)
- Kanser ve beslenme                                        Gülseren Ünsün Engin (Inkilap yay)
- Bir Selin vardi...                                                Nur Köküöz   (Bigi yayinevi)
- Kanserle yasiyorum                                         Nevval Sevindi ( Alfa basim)
- Yaninda olmak istiyorum                                  Deborah Hutton (Resital yay)
- Her saniye degerlidir                                        Lance Armstrong (Goa basim)
- Sibelin günlügü                                                 Sibel Kalayci (Popüler kitap)
- Kanseri nasil yendim?                                        Kazim Kanat (Fast uluslar.yay.)
- Bir Türk filmi olarak kanser                                                                Ahmet Erözenci (Yeniyaz yay.)
- Yasamin kiyisinda                                                           George S.J. Anderson  (Açikdeniz)
- Hayata merhaba                                                                         Filiz Akin (Epsilon)
- Üzüntüyü birak yasamaya bak                           Dale Carnegie (Epsilon)
- Yasama çevrilen pedal                                         Lance Armstrong (goa basim)
- Kanserin penceresinden bir yasam                       Özer Baysaling (Neden kitap)
- Kanserde alternatif ve tamamlayici tip                                         Prof.Dr.Erkan Topuz(Iletisim)
- Cennetimde bulusmak üzere                                                           Christel Zachert (Bedel yayin)

Düzenleyen esrefg - 23-Aralik-2006 Saat 10:48
yönetici
IP
midye
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Hak Puan : 0
Kidem : 5
OrtalamaHak : % 0
Irtibar :0

Alıntı midye Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Temmuz-2007 Saat 12:41

Merhaba...

Siteyi bir araştırma sonucunda buldum. Ödevim için. Ama ödevimin içine girdikçe ve yeni şeyler okuyup, öğrendikçe kanser konusu hakkında ne kadar donanımsız olduğumu gördüm.

Aklıma takılan bazı konuları size danışmak istedim.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ödev konum kanserojen maddeler. Elimi uzattığım her yerde konumla ilgili çok fazla bilgi edindim. Karşıma farklı terimler çıktı.Örneğin; karsinojen maddeler.  Benim sormak istediğim soru kanserojen ve karsinojen terimlerinin aynı anlama gelip gelmedikleri ve nelere tam olarak kanserojen madde diyebiliriz?Kansere yol açan bütün çevresel faktörleri kanserojen madde olarak değerlendirip değerlendiremeyeceğimizi bilmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bu Sayfa 0.156 Saniyede Yüklendi.